Hírek

Csatlakozz a Maradék nélkül program fiatalos csapatához!

A Maradék nélkül program fiatalos csapatába keressük új kollégánkat. A program Magyarország nemzeti élelmiszerpazarlás-megelőzési programja, amely elsődleges célja, hogy fogyasztói szemléletformálás révén mérsékelje az élelmiszerpazarlást hazánkban. Osztályunk olyan lelkes és kreatív munkatársat keres, aki otthonosan mozog a közösségi média világában és szívesen foglalkozna olyan társadalmi szinten is fontos témákkal, mint az élelmiszerpazarlás.

Te is elkötelezett vagy a fenntarthatóság mellett? Szeretnéd formálni a közvéleményt és csökkenteni az élelmiszerpazarlást? Jelentkezz és csatlakozz csapatunkhoz!

Mivel töltöd majd a napjaidat?
  • Offline és online aktivások szervezésével
  • Futó kampányok koordinálásával és elemzésével
  • Social media tartalom készítésével (Instagram, Facebook, TikTok)
  • Informatív cikkek írásával, beszámolók készítésével
  • Kreatív feladatok összefogásával az osztályon
  • Aktuális trendek nyomonkövetésével
Mikor érdemes jelentkezned?
  • Kampánykoordinációs tapasztalattal rendelkezel
  • Kiváló szövegírói készségekkel rendelkezel
  • Magabiztosan kezeled a MS Office programokat
  • Gyakorlattal rendelkezel képszerkesztő és videószerkesztő programok használatával
  • Szívesen szerepelsz videókban és rendezvényeken is nyitott vagy képviselni a programot
  • Szívesen tartasz előadásokat fenntarthatósági témában
  • Érdeklődsz a fenntarthatósági témák iránt
  • Kreatív és újító szemlélettel rendelkezel
  • Lelkiismeretesen és legjobb tudásod szerint képes vagy önállóan végezni a munkád
További információk:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kiválasztás után azonnal betölthető pozíció
  • Munkaidő: H-Cs. 8.00-17.00; P. 8.00-14.00
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony 3 hónapos próbaidővel
  • Havi bruttó fizetés: Tapasztalattól függően megegyezés szerint
  • Béren felül: cafeteria, munkába járási és lakhatási támogatás
  • Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Kitaibel Pál utca 4.
A pályázatok benyújtásának módja: Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a fizetési igény megjelölésével az alábbi gombon elérhető linken keresztül.

Néhány kép a program életéből

Kapcsolódó tartalmak

Őszi Minipolisz foglalkozás

Maradéknélkül

Élelmiszerpazarlás Megelőzéséért Díjban részesült a Viresol és a Munch

admin

Ez biztosan elfogy maradék nélkül!

admin